poniedziałek, 22 grudnia 2014

Wesołych Świąt!

Wszystkim blogowym Przyjaciołom najlepsze życzenia spokojnych, zdrowych i smacznych (to NA PEWNO się spełni) świąt życzą:
Marzynia oraz Hurma i Czereda (podajemy wg starszeństwa, coby porządek we wsi był :-D): Jurand, Pasiu, Dorcia, Martik, Jasiek i Zuzianka.
P.S. Tego reniferka oraz przestrzenne choinki i gwiazdki wymajstrowałyśmy z Zulką jeszcze w Mikołaja, wg przepisu Danusi na superanckie do formowania ciasto (klik!). 
Jego mina i zwisający, napełniony świątecznymi przysmakami brzuch mówią wszystko!

10 komentarzy:

 1. Christopher Konkel 19 grudnia 2014 04:48

  Aby wszystkie dni w roku 2015 były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór.
  Aby Twoją Marzyniu twarz i twarze Twoich najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.
  Z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdźcie w Nowy Rok krokiem omijającym wszelkie przeszkody i czujcie się silnymi i wiecznie młodymi.

  Krzysztof Konkel
  PS Nie mogę znaleźć Twojego adresu maila,dlatego piszę tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 2. ZDROWYCH ,POGODNYCH ,RADOSNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT DLA CIEBIE I CAŁEJ RODZINKI

  OdpowiedzUsuń
 3. W ten magiczny wigilijny czas wspaniałych Świąt dla Ciebie i całej wspaniałej rodzinki przesyłam wraz ze swoimi bliskimi.
  PS ...a Rudolf (chyba ) jest zabójczo przystojny i nieźle wypasiony )

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam taki sam brzuch napełniony świątecznymi przysmakami :)))) To znaczy jak ten renifer mam brzuch, nie jak Ty Marzyniu ;))) spóźnione życzenia pięknych i szczęśliwych Świąt i wszelakiego dobra w Nowym Roku 2015 dla Ciebie i (podaję wg starszeństwa, coby porządek we wsi był) Juranda, Pasia, Dorci, Martika, Jaśka i Zuzianki :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Toż to już po świętach..., ale życzenia zawsze i szczere muszą być choćby i miały być spóźnione ...troszeczkę. Marzyniu, dla Ciebie i Hurmy z Czeredą - zdrowia, spełnienia marzeń - tych najpiękniejszych, tych już realizowanych i tych jeszcze nie wypowiedzianych. No i bez liku, mnóstwo całusków z Krakowa. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten reniferek jest po prostu wspaniały!! Za każdym razem jak go widzę buzia mi się cieszy :D
  Dla Ciebie mamciu również samych dobroci!! :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Marzenko, pewnie po piernikowych ludkach i reniferkach nie został ani jeden okruszek, ale za to zostały w moim sercu Twoje piękne życzenia, które odwzajemniam serdecznie i przeciągam je na każdy dzień następnego nowego roku, przeżywaj dni w zdrowiu i radości z tymi Twoimi i nie Twoimi bąblami i dziel się z nami szczęściem przebywania z bliskimi, bo robisz to nadzwyczaj pięknie. Jesteś nie do podrobienia, ale Twój przepis na życie zawsze zapisuję sobie głęboko w duszy i karmię się nim jak chlebem.Pozdrawiam Cię z nadzieją na spotkanie w nowym roku.

  OdpowiedzUsuń
 9. Marzyniu kochana bardzo przepraszam ze tak pozno ale najlepsze i najserdeczniejsze zyczenia dla Ciebie i Twojej Rodzinki! :) Wszelkiej pomyslnosci w Nowym Roku!!! No i nie zmieniaj sie oj nie! Uwielbiam tu zagladac!!! ;)
  Moj czas teraz zajety przez najmlodszego czlonka rodziny - trzecia coreczke powitalam 24 listopada ;) Strasznie czas zajmuje oj strasznie! Wszedzie i z wszystkim jestem spozniona, nawet z zyczeniami!!!! :) Ale pozdrawiam serdecznie i noworocznie! :) Caluski!

  OdpowiedzUsuń